Mīlestība iet caur vēderu

Tā kā sen neesmu atradusi laiku kādam ierakstījumam, tad atvainojoties un par prieku – grauzdētas mandelītes Ziemassvētku noskaņās.

Domu par šādiem gardumiem “nočiepu” pagājušajos pirmssvētkos. Un ātri metos izmēģināt, kā sanāk. Rezultātā – visiem tika garšvielās grauzdētas mandeles. Man prieks, ka varu dāvināt, saņēmējiem prieks, jo garšīgi! Visi priecīgi! Un šādas dāvanas patiešām noder, ja jāapdāvina krietni daudz mīļu un jauku cilvēku!

Es darīju tā:

uz pannas apgrauzdēju mandeles. Kad likās, pietiks karsēt, tad mandeles iebēru traukā, lai pagaida, kamēr būs gatava “mērcīte”. Uz tās pašas pannas izkausēju cukuru, tā, lai tas sakaramelizējas, tad pielēju mazliet ūdeni, lai karamele mīkstāka un bēru klāt apgrauzdētās mandeles apmaisot, lai visām pietiek saldumiņa. Visu bagātīgi pārkaisīju ar piparkūku garšvielām. Pēc savas gaumes un patikšanas. Es bēru daudz. Un vēl kanēli. Tiešām nežēlojot – draugiem tak. Kad liekas, viss kārtībā, izbēru uz cepampapīra atdzist. Nu tik pa maisiņiem un gatavs!DSCN3488

Un šogad salocīju zīdpapīra zvaigznes! Pasakaini! Skaisti gaismiņa spēlējas!

Lai priecīgi!

Birkas:

2 komentāri to “Mīlestība iet caur vēderu”

  1. Sandra Says:

    Vakardien ieraudzīju tevi un atcerējos, ko gribēju izdarīt:). Tad nu iepirku sastāvdaļas un tagad smuki dziest uz plāts;) Redzēs, vai mani kanēlīšu ēdāji akceptēs šo izstrādājumu:)

    • r-ada Says:

      Viss jau ir sanācis! Man ir aizdomas, ka Tavas mandeles dabūjām nogaršot! Super! Gardi! Paldies! Un pērļu enģeļi… Prieks!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: