Apgreidētais galds!

Un atkal tas pats – viss iesākās ar dažām puķītēm…

Galds jau traki vecs un diezgan neglīti izskatījās (pārcietis 2 bērnus un ne tikai). Pildspalvu švīkas, nažu griezumus, visdažādāko krāsu traipus un netīrumus vairs nemazgāja neviens superlīdzeklis.

Ko darīt?

– Aplīmēt ar salvetēm! Smalki saucas – dekupāža. Neko par šo mākslu nezinu, bet galdam tas likās īsti laikā. Aizgāju uz grāmatnīcu, pašķirstīju grāmatu un… manā izpildījumā nav jau nekāda augstā māksla, bet vismaz savādāk.

Darīju tā. Nomazgāju galdu. Noberzu to ar smilšpapīru. Ņēmu salvetes, kuras likās ka īstās (pāris pakas – dažāda raibuma, palika piknikiem) – uz manu galdu aizgāja 2 pakas – un ņēmos griezt puķītes. Sākumā gāja lēni. Domāju – nemūžam. Bet tad jau – kā robotiņš. No katras puķītes der tikai 1., pati virsējā kārta, kas jāatdala no 2 baltajām un tad, šī traki plānā un krāsainā jāklēbē kaut kur, piem., uz galda. Es līmēju ar PVA. Drusku pašķaidīju ar H2O, ņēmu mīkstu otu un uz priekšu. Pagāja vairākas dienas – griežot un līmējot. Kad likās, būs gana, ļāvu, lai nožūst un lakoju ar laku. Man bija palikusi parketa laka. Vēl neesmu pārliecināta, ka jebkura laka der jebkam, bet ko nu vairs. Ja jau iztur zābaku zoles, gan izturēs arī dakšiņas un putukrējumu. Pēc pāris lakas kārtām izdomāju, ka tomēr jāpaslīpē. Tad vēl palakojus un liekas, rīt pusdienas ēdīsim pie galda!

 

 

 

 

 

Un protams, dekupēt prasās šo un to.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: